Software, e-shop a poradenství

Již řadu let se věnujeme počítačům a softwaru, produktům které zjednodušují práci, život, šetří čas. Lidově řečeno, "děláme to co nás baví".

S počítačem se u nás pracuje už od roku 1987. Začalo to maličkostmi pro zjednodušení některých pracovních i osobních úkonů až po dnešek kdy jsme schopni nabídnout ucelené programové řešení pro vaše obchodování nebo práci jako takovou. Dokážeme postavit, zjednodušit a vyladit věci tak aby vše šlapalo jak má.

Pokud není v realizaci technický problém, je možné vytvořit cokoliv. Od malinkých doplňků až po individuální řešení šitá na míru.

Co děláme?

Naše práce je zaměřena na programové celky nebo části fungující pod OS Windows nebo serverech podporující PHP. Jsme schopni vytvořit programové celky které vám budou fungovat na vašem stolním počítači nebo notebooku s operačním systémem WINDOWS nebo serverech s PHP. Jsme zaměřeni na tvorbu specifického vybavení které se dělá převážně na objednávku. Stavíme e-shopy, děláme pro e-shopy servis, podporu a poradenství. Jsme schopni propojit váš e-shop s účetním softwarem, doplnit váš e-shop pro možnost importování dat zboží od vašeho dodavtele, exportovat data do jakéhokoliv formátu. Vymýšlíme a sestavujeme nové doplňky a rozšíření pro e-shop Zen Cart. Poradenství pro elektronickou komerci všeobecně, poradenství pro Zen Cart a vše co s tím je spojeno nebo může být spojeno.

S čím pracujeme?

Pracujeme skoro se vším co je potřeba pro práci v této oblasti. Od .NET Framework, MSSQL, MYSQL, PHP, JAVA script, HTML, CSS přes grafiku Photoshop, Corel až po účetní programy nebo MS Office i se zařízením pro který děláme programové vybavení.

Co se dělalo?

Od jednoduchých vyukových prográmků pro děti, zábavu a volný čas až po taková řešení jako je ovládání přijimače pro rádioamatéry pomocí počítače s kompletní obsluhou včetně deníku činnosti, softwarové ovládání mobilu pomocí počítače přes USB, spracování dat a následná konverze pro import do e-shopu. Databáze a šablony MS Office. Jednoduché programy na správu klientů a zakázek, tiskové šablony atp. . Výstavba e-shopů, web stránek, nebo jen částečné úkony jako je vytvoření nových funkcí či doplňků pro e-shop Zen Cart, grafické návrhy i včetně nakódování, servisní podpory pro klienty používající e-shop Zen Cart.

Co nabízíme?

Pokud hledáte někoho kdo vám pomůže s e-shopem Zen Cart, chcete zmodernizovat váš e-shop, vytvořit nové funkce, vytvořit specifický modul či doplněk, chcete si nechat postavit e-shop i včetně grafiky a podpory jste na tom správném místě.

Postavíme vám e-shop dle vaších představ, požadavků, graficky ho oblékneme a to vše i včetně poradenství a podpory. Vytvoříme doplněk, upravíme váš e-shop nebo jen poradíme. Vše ostatní už bude zálažet jen a jen na VÁS. Jak budete šikovní a pracovití.

Pokud hledáte někoho kdo by vám udělal specifický program například pro správu zakázek a klientů, jednoduchý program pro převod dat nebo jiný druh programu pro vaší činnost, neváhejte a napište nám svůj požadavek.

Nejsme zaměřeni jen pro e-shopy, ale děláme i specifický software který nikde nemůžete najít pro svojí práci a chcete si zjednodušit práci, dělat svou práci efektivně.

Zaměřujeme se jen na jeden systém, který dobře známe a podporujeme. E-shopy stavíme na systému Zen Cart pro který děláme i podporu, poradenství, doplňky, servis e-shopům které jsou na tomto systému postaveny. Je spousta systémů pro elektronickou komerci a každý z nich má své pro a proti. Nemůžeme znát výborně všechny a proto se věnujeme jen Zen Cart a okrajově i Prestashop.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, požadavky, neváhejte a kontaktujte nás písemně či telefonicky.

Rádi odpovíme, případně nabídneme k vašemu požadavku řešení a bude pak záležet jen na VÁS jestli se do toho pustíme či nikoliv.

Těšíme se na případnou spolupráci.